Julian Draxler
Julian Draxler fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Lazio skusi się na pozyskanie Niemca, Draxler podąży drogą Klose?

Julian Draxler według informacji włoskich dziennikarzy wydaje się gotowy na to, aby zmienić klub. Niemiecki pomocnik znalazł się na radarze SS Lazio. Obecny kontrakt piłkarza z Paris Saint-Germain obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Julian Draxler do teamu ze stolicy Francji dołączył z niemieckiego VfL Wolfsburg w styczniu 2017 roku. Najnowsze medialne spekulacje sugerują, że 27-latek jeszcze w tym tygodniu może zmienić pracodawcę.

Klub z Wiecznego Miasta wkrótce powinien ogłosić oficjalnie, że nowym obrońcą tej ekipy zostanie Wesley Hoedt. Jak się jednak okazuje, to może nie być jedyne wzmocnienie Orłów w najbliższych dniach.

Bardzo możliwe, że szeregi Lazio zasili również ofensywny pomocnik. Przypomnijmy, że PSG zdążyło już zaoferować Draxlera Interowi Mediolan, AC Milanowi, czy AS Romie, żądając w zamian 15 milionów euro.

Kłopotem mogą być apanaże zawodnika

Corriere dello Sport podaje natomiast, że piłkarz może trafić do ekipy Simone Inzaghiego. Chociaż kłopotem w finalizacji transakcji mogą być zarobki Draxlera, który obecnie zarabia rocznie siedem milionów euro.

Niemiecki pomocnik na brak ofert nie może narzekać, ale przy wyborze nowego pracodawcy jest niezwykle wybredny. W mediach pojawiły się już glosy, że Draxler odrzucił oferty: Leeds United, Bayeru Leverkusen, czy Herthy BSC.

Komentarze