Lazio skusi się na pozyskanie Niemca, Draxler podąży drogą Klose?

Julian Draxler
Julian Draxler fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Julian Draxler według informacji włoskich dziennikarzy wydaje się gotowy na to, aby zmienić klub. Niemiecki pomocnik znalazł się na radarze SS Lazio. Obecny kontrakt piłkarza z Paris Saint-Germain obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Julian Draxler do teamu ze stolicy Francji dołączył z niemieckiego VfL Wolfsburg w styczniu 2017 roku. Najnowsze medialne spekulacje sugerują, że 27-latek jeszcze w tym tygodniu może zmienić pracodawcę.

Klub z Wiecznego Miasta wkrótce powinien ogłosić oficjalnie, że nowym obrońcą tej ekipy zostanie Wesley Hoedt. Jak się jednak okazuje, to może nie być jedyne wzmocnienie Orłów w najbliższych dniach.

Bardzo możliwe, że szeregi Lazio zasili również ofensywny pomocnik. Przypomnijmy, że PSG zdążyło już zaoferować Draxlera Interowi Mediolan, AC Milanowi, czy AS Romie, żądając w zamian 15 milionów euro.

Kłopotem mogą być apanaże zawodnika

Corriere dello Sport podaje natomiast, że piłkarz może trafić do ekipy Simone Inzaghiego. Chociaż kłopotem w finalizacji transakcji mogą być zarobki Draxlera, który obecnie zarabia rocznie siedem milionów euro.

Niemiecki pomocnik na brak ofert nie może narzekać, ale przy wyborze nowego pracodawcy jest niezwykle wybredny. W mediach pojawiły się już glosy, że Draxler odrzucił oferty: Leeds United, Bayeru Leverkusen, czy Herthy BSC.

Komentarze