Kumbulla już dzisiaj w Rzymie?

Piłkarze Hellas Werona
Piłkarze Hellas Werona fot. Grzegorz Wajda

Marash Kumbulla jeszcze dzisiaj ma się pojawić w stolicy Włoch. Tym samym wszystko wskazuje na to, że młody zawodnik zasili szeregi AS Romy, donoszą włoskie media. Swego czasu o zawodnika zabiegały takie kluby jak Inter Mediolan, czy Juventus FC.

Czytaj dalej…

Marash Kumbulla w powszechnej opinii to największe objawienie minionego sezonu we włoskiej ekstraklasie. Mimo młodego wieku zawodnik ma już na swoim koncie 25 meczów w Serie A, w których zdobył jedną bramkę.

Reprezentant Kolumbii mający włoskie paszport wygląda na to, że niebawem zmieni klub. Zawodnik znalazł się na celowniku Giallorossich. Pierwotnie Roma dążyła do tego, aby pozyskać na stałe Chrisa Smallinga. Kłopotem było jednak zawarcie kompromisu z Manchesterem United w sprawie sumy odstępnego.

Wypożyczenie z zobowiązaniem do transferu definitywnego

W związku z powyższym rzymianie zaczęli rozglądać się za alternatywnymi opcjami i wygląda na to, że ich wybór padł na Albańczyka Kumbullę. 20-latek według doniesienie Corriere dello Sport ma dołączyć do Romy na wypożyczenie z zobowiązaniem do transferu definitywnego za 31 milionów. Warto zaznaczyć, że za samo wypożyczenie stołeczny klub ma zapłacić siedem milionów euro.

Kumbulla dzisiaj popołudnia jest spodziewany w Rzymie, gdzie ma dopełnić formalności przed swoją przeprowadzką do Romy. Przypomnijmy, że młody zawodnik jest wychowankiem Hellas Werony.

Komentarze