Kumbulla jedną nogą w Romie

Piłkarze Hellas Werona
Piłkarze Hellas Werona fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Romy chcą przed zamknięciem letniego okna transferowego wzmocnić defensywę swojej drużyny. Jak informuje Sky Sport Italia, o krok od przejścia do klubu ze Stadio Olimpico jest Marash Kumbulla z Hellas Werona. Jednocześnie włoskie media zaznaczają, że nie oznacza to rezygnacji ze starań o sprowadzenie zawodnika Manchesteru United, Chrisa Smallinga.

Czytaj dalej…

Wzmocnienie defensywy było jednym z priorytetów klubu ze stolicy Włoch. Wszystko wskazuje na to, że tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu drużynę prowadzoną przez Paulo Fonsekę zasili Marash Kumbulla, który od dłuższego czasu był łączony z opuszczeniem Hellas Werona.

Sky Sport Italia informuje, że utalentowany zawodnik doszedł już do porozumienia z Romą w sprawie warunków pięcioletniego kontraktu, a do stołecznego klubu ma trafić na zasadzie wypożyczenia z obowiązkowym wykupem po zakończeniu najbliższego sezonu. Łącznie na konto Hellas Werona ma trafić 30 milionów euro.

20-letni reprezentant Albanii, który jest wychowankiem zespołu z Werony, był jednym z odkryć ostatniego sezonu Serie A. Łącznie na ligowych boiskach pojawił się 25 razy, zdobywając jednego gola. Swoimi występami zwrócił na siebie uwagę czołowych włoskich klubów, ale wszystko wskazuje na to, że swoją karierę będzie kontynuował w Rzymie.

Roma pewna sprowadzenia Smallinga

Władze Romy nie zamierzają również rezygnować z walki o sprowadzenie z powrotem na Stadio Olimpico Chrisa Smallinga, który we włoskim zespole występował już w ostatnim sezonie na zasadzie wypożyczenia. Rozmowy z Manchesterem United w sprawie definitywnego transferu angielskiego defensora cały czas trwają.

Komentarze