Kumbulla i Faraoni również na celowniku Napoli

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Prezydent Hellas Werona, Maurizio Setti, ujawnił, że Napoli było zainteresowane również Marashem Kumbullą i Davidem Faraonim. Latem z Werony do Neapolu przenosi się natomiast Amir Rrachmiani, za którego klub ze Stadio Bentegodi otrzymał 14 milionów euro.

Czytaj dalej…

– Napoli podpisało umowę z wielkim profesjonalistą, który jeszcze nie pokazał swojego pełnego potencjału. Jestem przekonany, że będzie miał taką możliwość w zespole z Neapolu – powiedział Setti w wywiadzie dla Radio Kiss Kiss, cytowany przez portal Football Italia.

– Rrahmani jest szybkim, kompletnym obrońcą i nie sądzę, aby miał problem z grą czwórką w defensywie. Jest bardzo inteligentny i może stać się jeszcze silniejszy pod okiem Gennaro Gattuso – kontynuował prezydent klubu z Werony.

Kumbulla był blisko Neapolu

Jednym z zawodników Hellas Werona, którzy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród innych klubów jest bez wątpienia Marash Kumbulla. Maurizio Setti ujawnił, że utalentowany obrońca był bliski przenosin do Napoli podczas styczniowego okna transferowego.

– W styczniu było już bardzo duże zainteresowanie ze strony Napoli, ale nie było zbyt wiele czasu na zawarcie umowy, a zawodnik chciał mieć więcej czasu na zastanowienie. To jedyny powód, dla którego nie zgodził się na transfer do Napoli. Teraz jest kilka klubów, które są nim zainteresowane. To utalentowany chłopak, który jest stworzony do gry w topowym klubie – mówił Setti.

Faraoni na liście życzeń Napoli

W kręgu zainteresowań klubu ze Stadio San Paolo znajduje się również inny piłkarz Hellas Werona – Davide Faraoni. – Kilka razy rozmawiałem z Giuntolim o Faraonim. Nie ma sensu tego temu zaprzeczać. Nie wiem, czy w końcu przeniesie się do Napoli, ale na pewno jest na ich liście życzeń – dodał prezydent klubu z Werony.

Komentarze