Kolarov i Vidal blisko Interu, mediolańczycy zaczynają zbrojenie

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Aleksandar Kolarov jest już w Mediolanie, gdzie ma przejść testy medyczne przed transferem do miejscowego Interu. Serb do tej pory bronił barw AS Romy, do której trafił z Manchesteru City.

Czytaj dalej…

Aleksandar Kolarov według doniesień CalcioMercato dzisiaj przyleciał samolotem do stolicy Lombardii na lotnisko Linate. Zawodnik do teamu z Lombardii ma trafić na rok po pozytywnym przejściu badań medycznych.

Warto zaznaczyć, że były defensor Lazio Rzym ma mieć w swoim kontrakcie zawartą opcję przedłużenia go o rok. Kolarov nie ma być jednym wzmocnieniem Nerazzurruch przed startem nowej kampanii.

Conte stawia na sprawdzonych w bojach piłkarzy

Włoscy dziennikarze przekonują, że coraz bliższy przeprowadzki do Interu jest również Arturo Vidal. Chilijczyk ma dołączyć do ekipy z miasta mody, w związku z tym, że zawodnika w składzie swojej drużyny nie widzi opiekun FC Barcelony w osobie Ronalda Koemana.

TuttoMercatoWeb podaje, że reprezentant Chile ma parafować z Interem umowę na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. Zawodnik ma zarabiać rocznie 6,5 miliona euro, co sprawi, że będzie drugim obok Romelu Lukaku najlepiej zarabiającym piłkarzem w ekipie z miasta mody. Dla porównania dodajmy, że Belg może liczyć na apanaże w wysokości 7,5 miliona euro rocznie.

Popularny włoski serwis piłkarski podaje też, że strony pracują nad rozwiązaniem kontraktu. Jeśli wszystko ułoży się po myśli piłkarza, to niewykluczone, że Vidal już we wtorek pojawi się w Mediolanie, aby finalizować sprawy związane ze zmianą klubu.

Komentarze