Juventus stawia warunek Barcelonie

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Przenosiny pomocnika Juventusu Miralema Pjanicia do Barcelony są możliwe tylko wtedy, gdy w przeciwnym kierunku przeniesie się Arthur Melo – informuje Sky Sport Italia.

Czytaj dalej…

To kolejna odpowiedź włoskich mediów na niedzielne doniesienia katalońskiego dziennika Sport, który informował, że oba kluby doszły do porozumienia w sprawie wymiany zawodników. Według tych informacji na Camp Nou mieliby trafić wspomniany Pjanić i Mattia De Sciglio, natomiast do Juventusu Nelson Semedo. Stara Dama miałaby również dopłacić Barcelonie z tego tytułu 25 milionów euro.

Włoskie media szybko zareagowały na te doniesienia informując, że oba kluby nie osiągnęły na razie takiego porozumienia, choć cały czas prowadzą negocjacje. Juventus ma stawiać w ich trakcie jeden podstawowy warunek.

Juventus interesuje tylko Arthur

Jak poinformował dziennikarz Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio, Juventus jest gotowy oddać Pjanicia do Barcelony tylko pod warunkiem, że do Starej Damy dołączy Arthur. Brazylijczyk nie jest jednak zainteresowany odejściem z katalońskiego klubu, co stawia całą transakcję pod dużym znakiem zapytania.

Komentarze