Juventus pozyska Locatelliego z Sassuolo?

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC według doniesień włoskich środków masowego przekazu tego lata ma plan, aby pozyskać Manuela Locatelliego z US Sassulo. Tuttosport twierdzi, że oba kluby są już w trakcie zaawansowanych rozmów w sprawie ewentualnego transferu piłkarza.

Czytaj dalej…

Gazeta z Turynu twierdzi, że klub z regionu Emilia-Romania wycenił piłkarza na 25 milionów euro. Stara Dama chce natomiast w ramach rozliczenia za zawodnika oddać do Sassuolo młodego Hansa Nicolussiego Caviglię, co miałoby wpłynąć na obniżenie sumy odstępnego za Locatelliego.

Wkrótce kolejny transfer na linii Sassuolo-Turyn?

Odnotujmy, że w ostatnim czasie między wymienionymi klubami panują dobre relacje biznesowe. Latem minionego roku do ekipy z Piemontu trafił Merih Demiral. Z kolei wcześniej do Sassuolo dołączył Pol Lirola…

Przypomnijmy, że Włoch Locatelli zasilił szeregi Zielono-czarnych w lipcu 2019 roku, rozstając się jednocześnie z AC Milanem. Suma transferu wyniosła 12,5 miliona euro. 22-latek w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 27 spotkaniach Serie A, w których zaliczył cztery asysty.

Komentarze