Juventus odda bramkarza Romie?

Mattia Perin
Mattia Perin fot. Grzegorz Wajda

Mattia Perin raczej nie ma przyszłości w zespole Juventusu. Stara Dama jest gotowa na pożegnanie się z 27-letnim bramkarzem i w ostatnich tygodniach zaoferowała go między innymi Romie.

Czytaj dalej…

Były reprezentant Włoch przebywa obecnie na wypożyczeniu w Genui, do której wrócił po tym, jak nie doszedł do skutku jego transfer do Benfiki Lizbona latem ubiegłego roku. Klub z Marassi chętnie zatrzymałby go na dłużej i poszukuje obecnie rozwiązania, które mu to umożliwi.

Perin zaoferowany Romie

Juventus jest zdecydowany na definitywne pożegnanie się ze swoim bramkarzem i oferuje go klubom, które mogą być nim zainteresowane. Włoski dziennikarz Nicolo Schira poinformował, że dyrektor sportowy Starej Damy Fabio Partici zaoferował go między innymi dyrektorowi generalnemu Romy Guido Fiendze przy okazji rozmów, które odbyły się w ostatnich tygodniach.

Włoskie media wśród kandydatów do pozyskania Perina wymieniają również Atalantę Bergamo, która zmuszona byłaby do znalezienia nowego bramkarza, jeżeli na odejście z klubu zdecydowałby się Pierluigi Gollini.

Komentarze