Juventus czeka na włoski talent?

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Pomocnik Romy Nicolo Zaniolo nadal znajduje się w gronie kandydatów do wzmocnienia Juventusu. Stara Dama między innymi ze względu na utalentowanego reprezentanta Włoch miała zrezygnować ze starań o pozyskanie Sandro Tonaliego.

Czytaj dalej…

W Rzymie najchętniej zatrzymaliby urodzonego w 1999 roku zawodnika na wiele najbliższych lat, sam piłkarz również jest szczęśliwy w stolicy Włoch. Ekspert ds. transferów Alfredo Pedulla sugeruje jednak, że do ewentualnego transferu mogłyby doprowadzić problemy finansowe Romy.

Zaniolo jest wyceniany na 60 milionów euro, ale według Alfredo Pedullli, Romę do sprzedaży swojego piłkarza mogłaby również skłonić oferta opiewająca na 50 milionów euro plus bonusy

Zaniolo na radarze Juventusu

Nie jest tajemnicą, że jednym z klubów zainteresowanych utalentowanym Włochem jest Juventus. Włoskie media informowały już o tym kilka miesięcy temu. Na razie nie doszło do żadnych konkretnych rozmów w sprawie transferu, ale nie oznacza to, że Nicolo Zaniolo nie znajduje się w planach Starej Damy. Wręcz przeciwnie.

Jeszcze niedawno z przenosinami do Juventusu łączony był również pomocnik Brescii Calcio Sandro Tonali, ale temat wydaje się być nieaktualny. Stara Dama swój wzrok miała skierować właśnie ku Zaniolo.

Czy przenosiny pomocnika Romy na Allianz Stadium latem są możliwe? Tak, ale na ewentualne konkrety i rozmowy będzie trzeba prawdopodobnie poczekać do sierpnia.Do tego czasu Juventus prawdopodobnie będzie chciał sfinalizować sprzedaż kilku zawodników, bardziej jasna będzie również sytuacja finansowa Romy.

Komentarze