Juventus chciał pomocnika Sassuolo, dziś zagra przeciwko

Juventus chciał Manuela Locatellego
Juventus chciał Manuela Locatellego PressFocus

W niedzielny wieczór Juventus zmierzy się u siebie z Sassuolo. W zespole gości od pierwszej minuty zobaczymy zapewne Manuela Locatellego, o którego jak twierdzi agent piłkarza, latem ubiegłego roku poważnie zabiegała Stara Dama. Stefano Castelnuovo zapewnia również, że temat transferu definitywnie nie upadł i może do niego dojść po zakończeniu obecnego sezonu.

– Manuel miał plakat Pirlo w swoim pokoju i ekscytujące będzie dla niego zmierzenie się z nim dziś wieczorem. Jednak nie będzie to miało na niego wpływu. Wielkie mecze są tymi, które preferuje i zawsze daje z siebie wszystko – powiedział agent piłkarza w wywiadzie udzielonym Tuttosport.

– Juventus był zainteresowany jego pozyskaniem latem, ale kluby nie doszły do porozumienia. To może się jednak zdarzyć – kontynuował. – Manuel dobrze radzi sobie w Sassuolo, nie zmienił swojego nastawienia. Cieszę się również, że zadebiutował w reprezentacji Włoch. Jeżeli chodzi o Juventus, to nadal wszystko jest jeszcze możliwe. Może latem będziemy mieli więcej szczęścia.

– Mamy świetne relacje z Sassuolo, klub jest naprawdę ambitny. Zobaczymy, co się stanie. Jeśli przyjdzie fajna oferta, dobrze by było, gdyby wszyscy doszli do porozumienia. Zawsze będziemy jednak wdzięczni Sassuolo – dodał Castelnuovo.

Niedzielne spotkanie Juventus – Sasssuolo na Allianz Stadium rozpocznie się o godzinie 20:45. Sprawdź zapowiedź meczu.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze