Juve poszuka wzmocnień w Chelsea? Pirlo przygotował listę życzeń

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Juventus FC według najnowszych doniesień będzie próbował zimą pozyskać dwóch piłkarzy z Chelsea FC. Na celowniku Starej Damy znajdują się Emerson Palmieri oraz Oliver Giroud. Pierwszy będzie miał wzmocnić defensywę, a drugi ofensywę klubu z Piemontu.

Czytaj dalej…

Juventus FC ma za sobą niespodziewany remis z Benevento Calcio w Serie A, co zrodziło domysły, że turyńska drużyna nie potrafi dać sobie rady, gdy nie ma w swoich szeregach Cristiano Ronaldo. Przypomnijmy, że Portugalczyka zabrakło w starciu z ekipą Kamila Glika.

Nie dziwi zatem, że Juventus zaczyna myśleć już o zimowym okienku transferowym. Serwis Ilbianconero.com przekonuje na swoich łamach, że mistrzowie Włoch mają plan, aby szukać wzmocnień w klubie z zachodniego Londynu.

Warto jednak podkreślić, że nie tylko Emerson i Giroud znajdują się na liście życzeń trenera Andrei Pirlo. Opiekun Juve chciałby mieć również w swoim składzie Manuela Locatelliego z US Sassuolo oraz Rodrigo De Paula z Udinese Calcio.

Odnotujmy, że turyński team plasuje się aktualnie na czwartym miejscu w tabeli, legitymując się dorobkiem 17 punktów na koncie. Liderem rozgrywek jest AC Milan, mający na swoim koncie 23 “oczka”.

Komentarze