Juve oferuje 30 mln euro plus Rabiota za Meksykanina

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. Grzegorz Wajda

Raul Jimenez ostatnio jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników Wolverhampton Wanderers. Todofichajes podaje natomiast, że Meksykanin może dołączyć do Juventusu FC w zamian za Adriena Rabiota.

Czytaj dalej…

Jimenez ma kontrakt z przedstawicielem Premier League do końca czerwca 2023 roku. Juve, chcąc pozyskać 82-krotnego reprezentanta Meksyku, jest gotowe zaproponować 30 milionów euro plus francuskiego pomocnika.

Meksykańska gwiazda zgadza się na przeprowadzkę do Turynu

Decydenci Juventusu podobno już przeprowadzili rozmowy ze stroną piłkarza, a 29-latek już miał zakomunikować, że będzie szczęśliwy, jeśli będzie mu dane przeprowadzić się do ekip z Serie A.

Były piłkarz Benfiki Lizbona w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 44 spotkaniach, notując w nich 22 trafienia i 10 asyst.

Komentarze