Jednak nie Kante? Interowi wpadł w oko inny pomocnik

N'Golo Kante
N'Golo Kante fot. Vladimir Astapkovich/Sputnik/Hepta /Sport Pic

Sky Sports donosi, że Inter niekoniecznie będzie zabiegać o N’Golo Kante z londyńskiej Chelsea. Równie ciekawą i tańszą opcją wydaje się być Jean Michael Seri z Fulham FC.

Czytaj dalej…

Trener Antonio Conte nie ukrywał nigdy tego, że chciałby ponownie mieć u swojego boku N’Golo Kante, którego zna doskonale z pracy w Londynie. To właśnie Włoch sprowadził go do Chelsea z Leicester City. W wywiadach często chwalił go za przegląd pola i nazywał jednym z najlepszych pomocników w całej Premier League.

Kante za drogi na portfel Interu

Problemem są finanse. The Blues oczekiwaliby za swojego pomocnika 50 milionów euro, a dla Interu jest to zdecydowanie za dużo. Nerazzurri zdecydowali się poszukać alternatywy dla Kante i znaleźli ją w tym samym mieście. W Fulham gra Jean Michael Seri i to właśnie nim interesuje się Inter.

29-latek trafił na Craven Cottage w 2018 roku z Nicei za 30 milionów euro. Możliwe, że gracz ten mógłby trafić do Interu na wypożyczenie z opcją pierwokupu. Wobec kryzysu finansowego wywołanego pandemią koronawirusa, takie rozwiązanie byłoby dla Włochów idealne.

Komentarze