Inter zaczął działać ws. transferu Tonaliego?

Sandro Tonali
Sandro Tonali fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan po sprzedaży Mauro Icardiego zamierza skupić się na wzmocnieniu drużyny. La Gazzetta dello Sport wskazuje, że klub z miasta mody bardzo poważnie myśli o pozyskaniu Sandro Tonaliego z Brescii Calcio.

Czytaj dalej…

Inter, aby pozyskać jednego z najzdolniejszych włoskich pomocników, jest gotowy wypożyczyć do ekipy z siedzibą na Stadio Mario Rigamonti Sebastiano Esposito. To jednak nie jedyny plan Nerazzurrich na ściągnięcie Tonaliego.

Alternatywą jest oddanie Andrei Pinamontiego do Brescii, który aktualnie jest na wypożyczeniu w Genoi CFC. Chociaż tu trzeba pamiętać, że klub z Ligurii też ma możliwość wykupienia zawodnika za 18 milionów euro, co może być pewnego rodzaju problemem dla sterników Czarno-niebieskich, gdyby faktycznie Genoa chciała wykupić 21-latka.

Młody Włoch głównym celem Interu

Dodajmy, że według włoskich mediów dyrektor sportowy Interu w osobie Piero Ausilio podobno już zaczął rozmowy w sprawie pozyskania 20-latka w osobie Tonaliego. Defensywny pomocnik jest wyceniany na ponad 30 milionów euro. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik rozegrał 24 mecze, notując w nich jedno trafienie i pięć asyst.

Komentarze