Inter z Juve powalczy o Zaniolo?

Serie A
Serie A

Inter Mediolan dwa lata temu stracił Nicolo Zaniolo na rzecz AS Romy, chcąc mieć w swoich szeregach Radję Nainggolana. Tymczasem najnowsze doniesienia mediów wskazują, że klub z Lombardii chce odzyskać piłkarza.

Czytaj dalej…

O ile belgijski pomocnik nie znalazł uznania w oczach sztabu szkoleniowego Interu, co poskutkowało tym, że Nainggolan trafił do Cagliari Calcio, to Zaniolo stał się kluczową postacią w szeregach nie tylko Giallorossich, ale również reprezentacji Włoch.

Ostatnio spekulowano na Półwyspie Apenińskim, że po włoskiego pomocnika zamierza się zgłosić Juventus FC. Wygląda na to, że mistrz Włoch będzie musiał konkurować o Zaniolo z Interem.

Szykuje się kolejna ciekawa bitwa o piłkarza we Włoszech

W ostatnim czasie mieliśmy już na rynku transferowym kilka pojedynków o zawodników między klubem z Piemontu a tym z Lombardii. Przykłady? Dejan Kulusevski ostatecznie zdecydował się parafować kontrakt z Juve. Niemniej Sandro Tonali skłania się do tego, aby związać swoją przyszłości z mediolańską ekipą.

Kolejny bój między czołowymi włoskimi klubami może dotyczyć urodzonego w Massie zawodnika. Roma wygląda na to, że w sezonie 2019/2020 nie wywalczy miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów, co może sprawdzić, że klub z Wiecznego Miasta będzie musiał rozstać się ze swoimi kluczowymi zawodnikami. Na takie okazje tylko czekają w Interze i Juventusie.

Zaniolo wyceniany jest na 60 milionów euro. Dodajmy, że klub z Piemontu już latem minionego roku próbować pozyskać zawodnika, oferując w zamian Gonzalo Higuaina. Tymczasem tuż przed koronapauzą sternicy Bianconerich zachęcali rzymian do wymiany piłkarzy, która miałaby polegać na ty, że w zamian za Zaniolo do Romy miałby trafić Federico Bernardeschi.

Komentarze