Inter rozpocznie pościg za Walkerem?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Antonio Conte od momentu, gdy objął stery w Interze Mediolan, to skoncentrował się na wzmacnianiu swojej drużyny zawodnikami z Premier League. Najnowszym obiektem zainteresowania byłego selekcjonera reprezentacji Włoch według mediów może być Kyle Walker z Manchesteru City.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że szeregi Nerazzurich po wcześniejszym pobycie w Anglii wzmocnili już Romelu Lukaku, Christian Eriksen i Ashley Young. Wygląda na to, że na tej trójce się nie skończy. The Sun sugeruje na swoich łamach, że klub z miasta mody wydaje się poważnie zainteresowany Anglikiem Walkerem.

30-latek ma umowę z aktualnymi mistrzami Premier League do 2023 roku. Niemniej ostatnio coraz częściej słychać głosy, że zawodnik może szukać nowych wyzwań. Wpływ na to może mieć sytuacja z imprezą, w której zawodnik brał udział w trakcie pandemii koronawirusa, łamiąc zasady dystansu społecznego.

Przypomnijmy, że Walker trafił do Man City w 2017 roku z Tottenhamu Hotspur, kosztując wówczas 50 milionów funtów. Z ekipą z Etihad Stadium zawodnik dwa razy wygrywał mistrzostwo Premier League.

Komentarze