Inter pożegna pomocnika? Vecino na radarze Violi

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Matias Vecino według najnowszych informacji włoskich mediów może niebawem zmienić barwy klubowe. Zawodnik znalazł się na celowniku SSC Napoli. Dodajmy, że piłkarz aktualnie leczy kontuzję, a jego powrót do gry spodziewany jest w listopadzie.

Czytaj dalej…

Matias Vecino w związku z tym, że prawdopodobnie będzie zdolny do gry dopiero za ponad pod koniec tego roku, to nie może być pewny tego, że znajdzie się w kadrze meczowe Interu Mediolan na fazę grupową Ligi Mistrzów. Tym samym niewykluczone, że jeszcze w trakcie trwającego okienka transferowego piłkarz zmieni pracodawcę.

Corriere dello Sport informuje, że wypożyczenie piłkarza rozważa klub z Kampanii, który ma w palanach opcję wykupienia Vecino na zasadzie transferu definitywnego za 12 milionów euro.

Spekuluje się, że mediolański klub może oczekiwać 18 milionów euro. Warto podkreślić, że Urugwajczyk jest podobno chętny na zmianę klubu. Wpływ na to, że Vecino może rozstać się z ekipą z miasta mody, może mieć to, że do Interu trafił ostatnio Arturo Vidal, więc w drugiej linii Nerazzurrich zrobiło się ciasno.

29-latek trafił do Interu w 2017 roku z ACF Fiorentiny za ponad 20 milionów euro. W ekipie z Lombardii urugwajski pomocnik wystąpił łącznie w 96 meczach, w których zdobył 11 bramek.

Komentarze