Inter podjął decyzję ws. Sensiego

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Inter Mediolan podjął decyzję w sprawie przyszłości Stefano Sensiego, który dotychczas na San Siro występował na zasadzie wypożyczenia. Jak informuje Sky Sport Italia, Nerazzurri zdecydowali się na wykupienie 25-letniego pomocnika.

Czytaj dalej…

Za zatrzymaniem piłkarza w drużynie optował szkoleniowiec Interu Antonio Conte, który we wtorek spotkał się z władzami klubu i doszedł z nimi do porozumienia w sprawie kontynuowania swojej misji na San Siro.

Przedstawiciele Interu skontaktowali się już z Sassuolo, z którego piłkarz był wypożyczony i poinformowali o zamiarze aktywowania opcji definitywnego transferu, która zawarta była w umowie między klubami. Tym samym czterokrotny reprezentant Włoch będzie mógł kontynuować karierę na San Siro.

Przekonał, mimo kontuzji

Dla środkowego pomocnika ostatni sezon nie był wcale łatwy i do końca udany. W drużynie Nerazzurrich, Stefano Sensi, rozegrał tylko 19 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając trzy gole. Na więcej nie pozwoliły mu liczne problemy zdrowotne, z którymi się borykał.

Mimo stosunkowo niewielkiej liczby występów, zdołał jednak przekonać do siebie sztab szkoleniowy Interu z Antonio Conte na czele.

Komentarze