Inter złożył atrakcyjną ofertę Cavaniemu

Edinson Cavani
Edinson Cavani fot. Foto Olimpik

Inter Mediolan zaproponował trzyletni kontrakt napastnikowi Paris Saint-Germain Edinsonowi Cavaniemu – informuje L’Equipe. Według francuskiego dziennika, Nerazzurri są obecnie faworytem do pozyskania Urugwajczyka.

Czytaj dalej…

Doświadczony Cavani jest bardzo interesującą opcją dla wielu europejskich klubów w kontekście letniego okna transferowego. Z końcem czerwca wygasa bowiem jego obecna umowa z Paris Saint-Germain i będzie wolnym zawodnikiem.

Cavani nie podjął decyzji

Przedstawiciele Nerazzurrich przedstawili 33-letniemu napastnikowi konkretną ofertę umowy, która miałaby obowiązywać do czerwca 2023 roku. Jej długość, biorąc pod uwagę wiek zawodnika, wydaje się być dla niego niezwykle atrakcyjna.

Cavani na razie nie zdecydował się na przyjęcie oferty, ale również jej nie odrzucił. Piłkarz najwyraźniej chce poczekać na propozycje z innych klubów, wśród których wymienia się Manchester United, Newcastle United czy Atletico Madryt. L’Equipe podkreśla jednak, że obecnie na pole position w walce o byłego piłkarza Palermo i Napoli jest Inter Mediolan.

Komentarze