Inter nie bierze pod uwagę rozstania z Barellą

Nicolo Barella
Nicolo Barella fot. Grzegorz Wajda

Nicolo Barella zdaniem włoskich środków masowego przekazu znajduje się na celowniku Arsenalu FC. Inter Mediolan w każdym razie nie ma zamiaru rozstawać się ze swoim piłkarzem, o czym można przeczytać na FCInterNews.it.

Czytaj dalej…

Barella już latem minionego roku był łączony z przeprowadzką do ekipy z północnego Londynu. Ostatecznie jednak Włoch zdecydował się na transfer z Cagliari Calcio do teamu z miasta mody.

Suma transakcji z udziałem Barelli zamyka się w wysokości 37 milionów euro. Dodajmy, że została ona jednak rozłożona w pewnym sensie na raty. Mediolański klub najpierw za 12 milionów euro wypożyczył Barellę na rok. Z kolei latem tego roku ma dojść do transferu definitywnego, co będzie wiązać się przelaniem sumy 25 milionów euro przez Inter na konto Rossoblu.

Kanonierzy mogą zapomnieć o pomocniku Interu

Dodajmy, że 23-latek jest jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach Nerazzurrich. Barella w koszulce Interu zaliczył w trakcie sezonu 2019/2020 łącznie 29 meczów, notując w nich trzy trafienia i sześć asyst.

Klub z Lombardii planuje swoją przyszłość w oparciu o 12-krotnego reprezentanta Włoch, który w drużynie narodowej zanotował trzy trafienia.

Komentarze