Sky: Inter faworytem do pozyskania Tonaliego

Sandro Tonali
Sandro Tonali fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan według informacji Sky Sport Italia wyrósł na faworyta do pozyskania Sandro Tonaliego z Brescii Calcio. Reprezentant Włoch uchodzi za jednego z najbardziej uzdolnionych piłkarzy młodego pokolenia w Italii, a klub z miasta mody nie jest jedynym, który jest zainteresowany piłkarzem.

Czytaj dalej…

Juventus FC, AC Milan i FC Barcelona to oprócz Interu kluby, które z przyjemnością przyjęłyby piłkarza beniaminka włoskiej ekstraklasy w swoich szeregach. Tonali w trakcie kampanii 2019/2020 rozegrał 24 spotkania, notując w nich jedno trafienie i pięć asyst.

Kolejka chętnych po reprezentanta Włoch

Obecny kontrakt 20-latka z Brescią obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Tym samym klub z Lombardii latem może mieć jedną z ostatnich szans na zarobienie dużych pieniędzy na transferze z udziałem zawodnika. Na dzisiaj rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na ponad 30 milionów euro.

Włoskie media sugerują, że Tonali nie kwapi się do opuszczania Półwyspu Apenińskiego. Tym samym zawodnik jest zdecydowany, aby kontynuować swoja karierę w Serie A.

Komentarze