Inter chce Emersona, Semedo i Juniora Firpo

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan jest w trakcie nie tylko przeryw w rozgrywkach Serie A z powodu pandemii koronawirusa, ale i analizy kadry pierwszego zespołu na nowy sezon. Włoskie środki masowego przekazu już donoszą o tym, kto może zasilić szeregi tej ekipy w trakcie najbliższej sesji transferowej.

Czytaj dalej…

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że na celowniku Interu znajdują się tacy piłkarze jak: Emerson Palmieri, Nelson Semedo i Rui Firpo. Głównym celem wydaje się piłkarz Chelsea FC, którego chce też Juventus FC.

Tymczasem w przypadku dwóch zawodników FC Barcelony w grę może wchodzić rozliczenie w zamian za Lautaro Martineza, który najpewniej latem zasili szeregi aktualnych mistrzów La Liga.

Inter w trakcie planowania działań na mercato

Niewykluczone też, że mediolański klub wkrótce przedłuży umowę z Ashleyem Youngiem. Anglik przekonał do siebie trenera Antonio Conte, co pozwala przypuszczać, że w kolejnym sezonie 34-latek nadal będzie bronił barw Nerazzurrich.

W każdym razie wciąż nierozstrzygnięta jest przyszłość Victora Mosesa, który w styczniu dołączył do Interu z ekipy z zachodniego Londynu. Mediolańczycy mają możliwość wykupienia zawodnika. Niemniej decydenci Chelsea oczekują za piłkarza 12 milionów euro, na co nie chce przystać przedstawiciel Serie A.

Komentarze