Inter gotowy rozstać się ze Skriniarem?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

W związku z tym, że Milan Skriniar nie potrafi odnaleźć się w ustawieniu z trzema obrońcami w Interze Mediolan, to niewykluczone, że klub z Lombardii sprzeda piłkarza w trakcie letniego okna transferowego. Chętne na pozyskania reprezentanta Słowacji są dwa kluby z Manchesteru.

Czytaj dalej…

Skriniar ma kontrakt z ekipą z miasta mody ważny do końca czerwca 2023 roku. Zawodnik trafił do Interu latem 2017 roku, kosztując wówczas 34 miliony. Pewne jest, że dzisiaj wartość za zawodnika wzrosła.

La Gazzetta dello Sport sugeruje na swoich łamach, że decydenci Nerazzurrich planują ponowne rozważenie ofert w sprawie piłkarza. Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko Skriniar ma kłopoty z przekwalifikowaniem się na grę w trzyosobowym bloku defensywnym. Podobny problem dotyczy Diego Godina.

Wiele wskazuje zatem na to, że pieniądze ze sprzedaży słowackiego defensora mogłyby zostać zainwestowane w nowego obrońcę, który pasowałby do schematu gry byłego selekcjonera reprezentacji Włoch. Skriniar znajduje się na celowniku Manchesteru City i Manchesteru United.

Komentarze