Inter gotowy przywrócić Nainggolana do łask?

Radja Nainggolan
Radja Nainggolan fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Wielce prawdopodobne, że w kolejnym sezonie Radja Nainggolan znów będzie bronić barw Interu Mediolan. Belgijski pomocnik jest aktualnie na wypożyczeniu do Cagliari Calcio, a prezydent klubu z Sardynii w jednym z ostatnich wywiadów dał wyraźnie do zrozumienia, że to, czy Belg zostanie w Cagliari, nie zależy od sterników Rossoblu.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Nainggolan trafił do teamu z miasta mody za 38 milionów euro plus Nicolo Zaniolo. Rok później zawodnik został jednak wypożyczony do drużyny z Sardynii.

– Transfer Nainngolana do naszego zespołu był poza naszymi z normalnymi planami, ponieważ byliśmy świadomi, że to piłkarz, który wszędzie z marszu może podnieść jakość drużyny – mówił Marcello Carli w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Reprezentant Belgii otrzyma kolejną szansę w Mediolanie?

– W każdym razie byliśmy pewni, że dzięki niemu możemy odzyskać pieniądze, które w niego zainwestowaliśmy. Jego obecność w drużynie wpływa na rozwój innych piłkarzy – zaznaczył sternik Cagliari.

– Nie ma sensu mówić o tym, czy Radja będzie w Cagliari w przyszłym sezonie, ponieważ wciąż ma przez dwa lata ważny kontrakt z Interem, więc jego przyszłość nie zależy od nas – skwitował 56-latek.

Tymczasem we Włoszech pojawiło się wiele doniesień, że Antonio Conte jest gotowy dać Nainggolanowi kolejną szansę.

Komentarze