Higuain nie rozstanie się z Juve tego lata?

Gonzalo Higuain
Gonzalo Higuain fot. Grzegorz Wajda

Ciekawej wypowiedzi w kontekście przyszłości Gonzalo Higuaina udzielił ostatnio jego ojciec Jorge, przekonując, że klub z Piemontu wciąż liczy na Argentyńczyka. Niewykluczone zatem, że “Pipita” wypełni swoją umowę z turyńską ekipą.

Czytaj dalej…

Jeszcze niedawno argentyński napastnik był łączony z powrotem do River Plate przez środki masowego przekazu. Tymczasem ojciec piłkarza odniósł się do tych doniesień, twierdząc, że jego syn tego lata prawdopodobnie nie zmieni klubu.

Powrót do Argentyny w tym roku nierealny

– To prawie niemożliwe, żeby Higuain zagrał w River Plate w nowym sezonie – powiedział Jorge Higuain w rozmowie z Planetą 947. – Doniesienia o tym, że Juventus nie nie chce już Gonzalo, nie są prawdziwe – dodał piłkarz.

– Juventus nadal wiąże nadzieje z moim synem, a Gonzalo nie ma zamiaru wypowiadać umowy. Dopiero po zakończeniu kontraktu może być realny powrót do River – rzekł 63-latek.

Przypomnijmy, że doświadczony napastnik Starej Damy w trakcie kampanii 019/2020 wystąpił w 32 meczach Serie A, w których strzelił osiem goli, notując też cztery asysty. Obecny kontrakt Gonzalo Higuaina z Juve obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze