Godin nigdzie się nie wybiera. Co na to Inter?

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Obrońca Interu Mediolan Diego Godin przyznał, że jest zaskoczony medialnym doniesieniami o jego możliwym odejściu z klubu podczas letniego okna transferowego. Urugwajczyk zapewnia, że nie rozważa takiego rozwiązania.

Czytaj dalej…

Godin do Interu dołączył rok temu z Atletico Madryt, podpisując umowę do czerwca 2022 roku. W obecnym sezonie 34-letni obrońca rozegrał 16 spotkań w Serie A w barwach zespołu prowadzonego przez Antonio Conte.

Godin pewny przyszłości w Interze

W ostatnim czasie w mediach pojawiało się wiele informacji sugerujących, że Urugwajczyk może pożegnać się z Interem Mediolan podczas najbliższego okna transferowego. Sam piłkarz o tym jednak nie myśli.

– Prawda jest taka, że wiadomości o moim odejściu z Interu bardzo mnie zaskakują. Odkąd przybyłem do Interu, zawsze czułem się świetnie. Zarówno z klubem, jak i z kibicami – powiedział doświadczony Urugwajczyk w wywiadzie dla Il Corriere dello Sport.

– Czuję, że klub mi się ufa. Czuję się tutaj jak w domu. Nigdy nie zastanawiałem się nad odejściem z Interu. Czuję się częścią projektu, a nasza szatnia jest spektakularna. Zamierzam respektować mój kontrakt i cieszyć się tą wspaniała przygodą we Włoszech i w koszulce Nerazzurrich – kontynuował Godin.

Komentarze