Fiorentina spróbuje pozyskać Nainggolana?

Radja Nainggolan
Radja Nainggolan fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Cały czas niejasna jest przyszłość Radji Nainggolana. Belg aktualnie broni barw Cagliari Calcio, gdzie został wypożyczony z Interu Mediolan. Tymczasem najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że doświadczonego pomocnika chce pozyskać ACF Fiorentina.

Czytaj dalej…

Prezydent klubu z Toskanii w osobie Rocco Commisso podobno już rok temu próbował pozyskać belgijskiego pomocnika, ale były zawodnik AS Romy ostatecznie zdecydował się na przeprowadzkę do teamu z Sardynii, gdzie będzie grał do końca lipca.

Nie jest tajemnicą, że sternicy Cagliari chcieliby zatrzymać piłkarza na dłużej w swoich szeregach. Kłopotem są jednak wysokie zarobki Nainggolana.

Tymczasem FiorentinaNews twierdzi, że tego lata klub z Toskanii planuje jeszcze raz spróbować pozyskać Nainggolana, który w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 25 meczach, notując w nich sześć trafień i sześć asyst.

Sam zawodnik też jedną ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów podsycił spekulacje na swój temat. – Granie w tym samym zespole, co taki mistrz jak Franck Ribery, byłoby ciekawym doświadczeniem. Na pewno miło byłoby grać w tej drużynie – rzekł ostatnio Nainggolan w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Komentarze