Fiorentina rozważa wymianę Chiesy na Higuaina?

Federico Chiesa
Federico Chiesa fot. Grzegorz Wajda

Federico Chiesa to zawodnik, który już od dłuższego czasu łączony jest z przeprowadzką do Juventusu FC. CalcioMercato donosi na swoich łamach, że ACF Fiorentina rozważa wymianę zawodników z mistrzami Serie A.

Czytaj dalej…

Popularny włoski serwis internetowy o tematyce piłki nożnej sugeruje, że do teamu z Toskanii w zamian za reprezentanta Włoch miałby trafić Gonzalo Higuain. Argentyńczyk to jeden z tych piłkarzy Starej Damy, który może tego lata opuścić szeregi Juve.

Piłkarz Violi wyceniony na 70 milionów euro!

Odnotujmy, że właściciel Violi Rocco Commisso wycenił Chiesę na 70 milionów euro, spodziewając się, że chętny na pozyskanie piłkarza będzie klub z Piemontu. Juventus z kolei, aby obniżyć cenę za zawodnika, może zaproponować w zamian jednego ze swoich piłkarzy, którym mógłby być “Pipita” wyceniany na mniej więcej 25 milionów euro.

Dodajmy, że Higuain w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 38 meczach Juventusu, w których zdobył dziewięć bramek, notując też osiem asyst. 32-latek ma umowę z turyńczykami ważną do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze