Everton chce Rabiota?

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. Grzegorz Wajda

Adrien Rabiot według najnowszych doniesień mediów najpewniej latem będzie chciał rozstać się z Juventusem FC. Francuskim pomocnikiem jest podobno zainteresowany Everton.

Czytaj dalej…

Rabiot już od dłuższego czasu jest przez media łączony z letnim transferem. Zawodnik w meczu przeciwko Olympique Lyon w ramach Ligi Mistrzów nie spełnił pokładanych w nim nadziei, co ma skutkować zmianą barw klubowych przez zawodnika.

Ostatnie doniesienia sugerowały, że Rabiot może zostać uwzględniony w ewentualną wymianę piłkarzy. Były pomocnik Paris Saint-Germain miałby zostać zaangażowany w transakcję z udziałem Jorginho lub Paula Pogby. Były też głosy, że Juve może FC Barcelonie oddać Rabiota, a nie Miralema Pjanicia w zamian za Arthura Melo.

Z kolei najnowsze głosy są takie, że piłkarzem Starej Damy zainteresowany, jest Everton. Menedżer The Toffees w osobie Carlo Ancelottiego w przeszłości prowadził PSG, dając Rabiotowi szansę na grę w pierwszym zespole w wieku 17 lat. Kłopot w tym, że ewentualna wymiana Juventusu z paryżanami nie wchodzi w grę, gdyż turyński klub nie jest zainteresowanym żadnym zawodnikiem.

Rabiot w tym sezonie wystąpił łącznie w 24 meczach Juve.

Komentarze