Napastnik Romy ponownie łączony z Interem

Edin Dzeko
Edin Dzeko fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan może podjąć kolejną próbę sprowadzenia do siebie Edina Dzeko. Nerazzurri już przed obecnym sezonem czynili starania o bośniackiego napastnika, ale ostatecznie piłkarz pozostał w Romie.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że przedstawiciele Nerazzurrich w ubiegłym roku prowadzili rozmowy z Dzeko, którego umowa z klubem ze Stadio Olimpico miał wygasnąć w 2020 roku. Wydawało się nawet, że jego przenosiny do drużyny Antonio Conte są przesądzone. Tak się jednak nie stało, bowiem Bośniak podjął zaskakującą decyzję o przedłużeniu kontraktu z Romą. Obecna umowa obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Inter nadal zainteresowany Bośniakiem

Dzeko nie zniknął jednak z oczu przedstawicieli mediolańskiego klubu. Jak informuje Tuttomercatoweb, Inter Mediolan ponownie rozważa zatrudnienie napastnika. Klub z San Siro musiałby jednak wcześniej dojść do porozumienia z Romą w sprawie warunków transferu 34-letniego zawodnika.

Według włoskich mediów, kwota ewentualnego transferu byłaby niższa niż 20 milionów euro, których Roma oczekiwała wcześniej za swojego zawodnika.

Komentarze