Dzeko wrócił do treningów w Trigorii

Edin Dzeko
Edin Dzeko fot. Grzegorz Wajda

Edin Dzeko wciąż oficjalnie nie dołączył do Juventusu FC, mimo że osiągnął porozumienie z klubem z Piemontu. Reprezentant Bośni i Hercegowiny według informacji włoskich środków masowego przekazu wrócił do treningów z AS Romą w ośrodku treningowym w Trigorii.

Czytaj dalej…

Edin Dzeko od kilku dni jest intensywnie przez włoskich dziennikarzy łączony z przeprowadzką z klubu z Wiecznego Miasta. W każdym razie transakcja z udziałem zawodnika wciąż nie została sfinalizowana.

Corriere dello Sport podaje, że Juventus z Romą mają już ustalone wszystkie szczegóły na temat transakcji. Kłopotem jest jednak fakt, że prezydent SSC Napoli Aurelio De Laurentiis jest w sporze z Arkadiuszem Milikiem. Tym samym transakcja z udziałem reprezentanta Bośni i Hercegowiny nie doszła jeszcze do skutku.

Dzeko jednak zostanie w Romie? Temat transferu utkwił w martwym punkcie

TuttoMercato przekonuje na swoich łamach, że Napoli i Roma są zdecydowane na zrealizowanie transferów, ale wszystko jest zależne od tego, czy polski napastnik dojdzie do porozumienia z prezydentem Azzurrich w sprawie zaległych pensji, których domaga się reprezentant Polski.

Odnotujmy, że Dzeko w trakcie ostatniej potyczki ligowej rzymian przeciwko Hellas Werona całe zawody spędził na ławce rezerwowych. W każdym razie od poniedziałku zawodnik wciąż bierze udział w treningach z udziałem Giallorossich.

Warto podkreślić, że według ostatnich doniesień w sprawie transferu z udziałem nowego napastnika do Juve pojawiły się głosy, że szeregi Starej Damy może wzmocnić Alvaro Morata. Hiszpan miałby do ekipy z Piemontu dołączyć na wypożyczenie za 10 milionów euro z opcją transferu definitywnego za 45 milionów euro.

Komentarze