Dwóch piłkarzy Juve zmniejszy cenę za Raula Jimeneza?

Daniele Rugani
Daniele Rugani fot. Grzegorz Wajda

Daily Express przekonuje na swoich łamach, że Juventus FC cały czas jest zainteresowany pozyskaniem Raula Jimeneza z Wolverhampton Wanderers. Klub z Piemontu jest podobno gotowy oddać dwóch piłkarzy w zamian za to, aby Meksykanin mógł zakotwiczyć w Turynie.

Czytaj dalej…

Wygląda zatem na to, że Jimenez wyrasta powoli na główny cel Bianconerich na letnie mercato. Wpływ na to ma też fakt, że Juventus ma kłopoty z osiągnięciem porozumienia w sprawie pozyskania Arkadiusza Milika.

Tuttosport podaje natomiast, że Juventus w transakcję z udziałem Meksykanina chce włączyć Federico Bernardeschiego i Daniele Ruganiego, co ma na celu obniżenie sumy za piłkarza, która szacowana jest na 50 milionów euro.

Przypomnijmy, że sternicy Wilków już latem minionego roku mieli w planach pozyskanie Włocha Ruganiego, ale ostatecznie transfer z udziałem obrońcy nie doszedł do skutku, gdyż kontuzji doznał Giorgio Chielliniego.

Kolejnym zawodnikiem, który mógłby zasilić szeregi Wilków w ramach wymiany, miałby być były piłkarz ACF Fiorentiny w osobie Bernardeschiego. Zawodnik od momentu, gdy stery w Juve objął Maurizio Sarri został odstawiony na boczny, co sprawia, że reprezentant Włoch myśli o zmianie klubu.

Komentarze