Mertens zgodził się na przedłużenie umowy z Napoli?

Dries Mertens
Dries Mertens fot. Grzegorz Wajda

Dries Mertens według doniesień włoskich środków masowego przekazu zgodził się parafować nowy kontrakt z SSC Napoli. Dzięki nowej umowie z klubem z Kampanii zawodnik rocznie ma zarabiać cztery miliony euro plus 500 tysięcy euro w postaci premii.

Czytaj dalej…

Mertens to jeden z ulubieńców kibiców Azzurrich. Nie dziwi zatem, że fani Napoli wręcz błagali reprezentanta Belgii, aby ten nie rozstawał się z aktualnymi wicemistrzami Włoch.

Wierząc medialnym doniesieniom, Napoli chce zatrzymać Belga w swoich szeregach do końca czerwca 2022 roku. Za sam podpis pod nową umowę Mertens ma zainkasować 2,5 miliona euro, co sugeruje Sport Mediaset.

Belg przywiązany do Napoli, zmiany klubu nie będzie?

Wczoraj informowaliśmy na swoich łamach, że prezydent Azzurrich Aurelio De Laurentiis dał ultimatum Mertensowi w postaci tygodnia na podjęcie decyzji o swojej przyszłości. Tymczasem wygląda na to, że piłkarz już zgodził się na kontynuowanie swojej kariery w ekipie z Kampanii.

Przypomnijmy, że poważnie zainteresowany Mertensem, był Inter Mediolan. Najnowsze informacje są natomiast takie, że obecnie na celowniku Nerazzurrich znajduje się Edinson Cavani z Paris Saint-Germain, który niewykluczone, że po zakończeniu kontraktu z aktualnymi mistrzami Ligue 1 wróci do Włoch.

Komentarze