Laxalt na celowniku rosyjskich klubów

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Przyszłość Diego Laxalta może być związana z rosyjską ekstraklasą. Jak poinformował menedżer piłkarza Milanu, wśród klubów zainteresowanych Urugwajczykiem są Spartak Moskwa, Lokomotiw Moskwa i FK Krasnodar.

Czytaj dalej…

27-letni Laxalt jest zawodnikiem Milanu od sierpnia 2018 roku, kiedy dołączył do niego za niemal 15 milionów euro z Genoi. Pierwszą połowę obecnego sezonu spędził na wypożyczeniu w Torino, ale w styczniu wrócił na San Siro.

Laxalt, który ma na swoim koncie 24 występy w drużynie narodowej, jest jednym z zawodników, którzy latem mogą pożegnać się z ekipą Rossonerich. Urugwajczyk cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony rosyjskich klubów.

Menedżer Laxalta: Na razie nie ma konkretów

Spartak już wcześniej interesował się piłkarzem, ale do transferu do tej pory nie doszło. – To jeszcze nic konkretnego, ale mogę potwierdzić zainteresowanie. Diego zawsze miał wielbicieli w Rosji: są prośby o informacje, zapytania, ale to wciąż nic konkretnego – powiedział Ariel Krasouski, menedżer piłkarza, w rozmowie z portalem Calciomercato.com.

Piłkarzem interesują się także przedstawiciele Krasnodaru i Lokomotiwu Moskwa. – Tak, ich też to dotyczy. Na razie nigdy nie byliśmy w stanie zmaterializować niczego z rosyjskimi klubami, ale kto wie, może w przyszłości – kontynuował.

– Diego dobrze czuje się w Milanie, wrócił z chęcią zrobienia czegoś i zademonstrowania swoich umiejętności. Chciałby zostać w Milanie i wypełnić swój kontrakt. Jeśli jednak pojawi się ciekawa oferta, przeanalizujemy ją z klubem – dodał Krasouski.

Komentarze