Lovren lub Todibo w miejsce Smallinga w Romie?

Dejan Lovren
Dejan Lovren fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Chris Smalling najpewniej w kolejnej kampanii nie będzie bronił barw AS Romy, do której został wypożyczony z Manchesteru United. Klub z Wiecznego Miasta nie potrafi dojść do porozumienia ze sternikami Czerwonych Diabłów w sprawie transferu definitywnego z udziałem Anglika. Tym samym rzymianie są w trakcie poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

Czytaj dalej…

Smalling szybko zaaklimatyzował się w szeregach Romy, stając się mocnym punktem defensywy Giallorossich. Trener stołecznej drużyny w osobie Paulo Fonseki chciałby, aby angielski obrońca został w Rzymie. W każdym razie kością niezgody między decydentami pozostają kwestie finansowe.

Sternicy Wilków w trakcie pilnych poszukiwań obrońcy!

W związku z powyższym Roma rozważa pozyskanie w miejsce Smallinga kogoś z dwójki Dejan Lovren-Jean-Clair Todibo, co sugeruje Corriere dello Spprt. Pierwszy aktualnie jest zawodnikiem Liverpoolu FC, ale menedżer The Reds raczej nie robiłby piłkarzowi kłopotów z transferem. Z kolei francuski zawodnik jest obecnie na wypożyczeniu w FC Schalke 04 z FC Barcelony.

O ile w kontekście Lovrena wchodziłby w grę temat transferu definitywnego, to Todibo mógłby zasilić szeregi Romy na zasadzie wypożyczenia. Odnotujmy, że chorwacki obrońca ma kontrakt ważny z Liverpoolem do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość tego piłkarza szacowana jest na 16 milionów euro. z kolei Francuz jest związany z Dumą Katalonii umową do 2023 roku.

Komentarze