Koniec spekulacji. Ronaldo zostaje w Juventusie

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo rozwiał wszelkie spekulacje na temat swojej przyszłości w Juventusie. Reprezentant Portugalii jasno zadeklarował, że zostaje na trzeci sezon w barwach Starej Damy.

Czytaj dalej…

Niektóre włoskie media sugerowały, że losy Cristiano Ronaldo są niewiadomą. Juventus odpadł bowiem przedwcześnie z Ligi Mistrzów po rywalizacji z Olympique Lyon. Do głosu doszedł jednak sam Portugalczyk i jasno zadeklarował, że zostaje w ekipie prowadzonej przez Andreę Pirlo.

Ronaldo w pełni oddany Juventusowi

– Przygotowuję się do trzeciego sezonu w barwach Juve. Jestem temu w pełni poświęcony i zmotywowany jak nigdy. Wraz z drużyną, trenerami i wszystkimi osobami związanymi z tym klubem chcemy zawalczyć o trofea we Włoszech i w Europie – zadeklarował Ronaldo w swoim poście na Instagramie.

Cristiano Ronaldo jest zawodnikiem Starej Damy od lata 2018 roku. Dotychczas rozegrał w jej barwach 64 mecze, w których zdobył pięćdziesiąt dwa gole. Pomógł drużynie w zdobyciu kolejnych tytułów mistrza Włoch. Na razie bezskutecznie walczy natomiast o wygranie z nowym klubem Ligi Mistrzów.

Juventus nie chce się osłabiać

Działacze Juventusu skupiają się na zatrzymaniu czołowych piłkarzy, stąd też negocjacje dotyczące nowej umowy dla Paulo Dybali. Możliwe, że atak Starej Damy zostanie niebawem wzmocniony. W mediach spekuluje się o wielu piłkarzach. Jednym z nim jest Luis Suarez z FC Barcelona, który mógłby grać w ataku właśnie u boku Cristiano Ronaldo.

Komentarze