Candreva zamieni Inter na Sampdorię

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Antonio Candreva jest o krok od przejścia z Interu Mediolan do Sampdorii Genua. Jak informuje Tuttomercatoweb, finalizacja transferu 33-letniego zawodnika jest kwestią czasu. Wszystkie strony doszły już do porozumienia w sprawie warunków transakcji.

Czytaj dalej…

Candreva zdecydował się na odejście z Interu, choć jego kontrakt z klubem obowiązuje jeszcze do czerwca 2021 roku. W mediolańskim zespole pomocnik występował przez cztery ostatnie lata, rozgrywając w tym czasie 151 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Candreva zdobył w nich dla Nerazzurich 18 bramek.

Według informacji Tuttomercatoweb, Candreva podpisze z Sampdorią Genua trzyletnią umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. Kontrakt ma gwarantować mu wynagrodzenie w wysokości 1,7 miliona euro rocznie plus bonusy.

Przed przenosinami w 2016 roku do Interu Mediolan, który zapłacił za niego Lazio 22 miliony euro, piłkarz występował także w takich klubach jak Ternana, Udinese, Livorno, Juventus, Parma i Cesena. W trakcie swojej dotychczasowej kariery rozegrał 362 spotkania w Serie A, zdobywając 60 bramek i notując 70 asyst.

Komentarze