Media: Cagliari porozumiało się z Interem ws. Godina

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Diego Godin wygląda na to, że tego lata rozstanie się z Interem Mediolan. Nowym klubem Urugwajczyka zostanie najpewniej Cagliari Calcio, donoszą włoskie środki masowego przekazu.

Czytaj dalej…

Diego Godin, jeśli wszystko skończy się zgodnie z doniesieniami mediów, rozstanie się z ekipą z miasta mody po zaledwie roku od dołączenia do tej drużyny. 34-latek nie zyskał zaufania u trenera Nerazzurrich, co sprawia, że niebawem piłkarz najpewniej rozstanie się z teamem z Lombardii.

Urugwajczyk po słowie z Cagliari?

FCInterNews podaje, że sternicy Rossoblu osiągnęli już porozumienie z Interem w sprawie pozyskania Godina. Doświadczony piłkarz w zespole z Sardynii ma zarabiać rocznie 2,5 miliona euro plus premie. Zawodnik ma związać swoją przyszłość z Cagliari na trzy sezony.

Przypomnijmy, że obecna umowa piłkarz z Interem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik ma jednak swój kontrakt z mediolańską ekipą rozwiązać za porozumieniem stron, po czym przeniesienie się do ekipy z Cagliari.

Odnotujmy, że w poprzedniej kampanii 135-krotny reprezentant Urugwaju wystąpił łącznie w 36 meczach Czarno-niebieskich, notując w nich dwa trafienia. Zawodnik z Interem zajął drugie miejsce na koniec sezonu Serie A, a także dotarł do finału Ligi Europy, gdzie ostatecznie mediolańczycy przegrali z Sevillą FC.

Komentarze