Brescia traci cierpliwość do Balotellego

Mario Balotelli
Mario Balotelli fot. Tomasz Jastrzębowski / Foto Olimpik

La Gazzetta delloo Sport sugeruje na swoich łamach, że wkrótce Mario Balotelli rozstanie się z Brescią Calcio. Odkąd włoski rząd zezwolił klubom na powrót piłkarzy do treningów, to 29-latek nie wziął jeszcze ani razu w zajęciach. Zawodnik podobno obawia się o swoje zdrowie w związku z pandemią koronawirusa.

Czytaj dalej…

Swego czasu wiele klubów na świecie oświadczyło, że nie będzie karać piłkarzy, jeśli ci nie będą czuć się bezpiecznie, wracając na boiska. W każdym razie w kontekście “SuperMario” klub z Lombardii ma chyba nieco inne spojrzenie na sytuację.

“Why always me?”

Brescia, która najpewniej niebawem opuści szeregi najlepszych drużyn we włoskiej ekstraklasy, ma już opracowywać dokumentację kłopotów, które sprawił klubowi Balotelli, aby uniknąć konieczności wypłaty piłkarzowi odszkodowania z tytułu umowy.

Dodajmy, że były reprezentant Włoch wrócił do Włoch latem minionego roku. W szeregach Jaskółek zawodnik wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, notując w nich pięć trafień. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze