Borini trafi do Hellas Werona, a Politano do Milanu?

Matteo Politano
Matteo Politano fot. Rafał Rusek

Według najnowszych doniesień włoskich mediów Fabio Borini wkrótce może zamienić AC Milan na Hellas Weronę. Z kolei skrzydłowy Interu Mediolan w osobie Matteo Politan miłaby dołączyć do Rossonerich.

Czytaj dalej…

Gianluca Di Marzio podaje, że Włoch Borini zaakceptował ofertę klubu z miasta Romea i Julii, co może nie być dobrą wiadomością dla Mariusza Stępińskiego. Kontrakt zawodnika ma zostać sfinalizowany dzisiaj.

Tymczasem ciekawe są doniesienia związane z tym, kto może zastąpić Boriniego w ekipie Czerwono-czarnych. Wygląda na to, że tym piłkarzem będzie inny Włoch w osobie Politano. 26-latek w tej kampanii zaliczył zaledwie 14 meczów, co skutkowało tym, że był łączony z takimi klubami jak SSC Napoli, AS Roma, czy ACF Fiorentina.

Sternicy Nerazzurrich oczekują za swojego zawodnika 25 milionów euro, nie chcąc ponosić strat z tytułu sprzedaży piłkarzy. Przypomnijmy, że Politano trafił do Interu z US Sassuolo za 25 milionów euro, z kolei wcześniej był do tej drużyny wypożyczony, co kosztowało mediolańczyków pięć milionów euro. Za sam podpis pod umową z Interem zawodnik zainkasował 20 milionów euro.

Komentarze