Biglia znalazł nowy klub. Zostaje w Serie A

Serie A
Serie A

Lucas Biglia, który kończy już swoją przygodę z AC Milan, znalazł nowy klub. Włoskie media donoszą, że zostanie on w Serie A. Uzgodnił bowiem warunki indywidualnego kontraktu z Torino.

Czytaj dalej…

Obecna umowa Biglii z Rossonerrich wygasa 31 sierpnia, dlatego zawodnik już od jakiegoś czasu rozglądał się za nowym klubem. W grę wchodziło opuszczenie Włoch, ale przynajmniej na razie do tego nie dojdzie.

Zawodnik Giampaolo

Wybór padł ostatecznie na Torino. Zdaniem Tuttosport obie strony doszły do porozumienia w sprawie rocznej współpracy, wartej 2 miliony euro.

Zwolennikiem pozyskania 34-latka był od początku trener Marco Giampaolo, który współpracował z tym graczem w poprzednim zespole.

Biglia będzie z pewnością wzmocnieniem dla ekipy Torino, która uzupełnia swoją kadrę nowymi nazwiskami po mizernym sezonie. Zespół ten zajął bowiem dopiero szesnaste miejsce w tabeli Serie A.

Piłkarz myślał o Argentynie

Biglię łączono też z powrotem do Argentyny, ale ostatecznie zdecydował się zostać na jeszcze jeden sezon w Europie. Sam gracz podkreśla w każdym razie, że chciałby zakończyć karierę w swojej ojczyźnie. Przenosiny do Ameryki Południowej zostały tym samym jedynie odroczone w czasie. Możliwe, że podpisanie kontraktu z Torino zostanie ogłoszone w tym tygodniu.

Komentarze