Barcelona złoży nową ofertę za Lautaro Marineza

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Wobec transferu Luisa Suareza do Juventusu, Barcelona zamierza wzmocnić swoją ofensywę. Włoskie media donoszą, że Duma Katalonii wraca do tematu Lautaro Martineza i niebawem przedstawi Interowi nową ofertę za tego zawodnika.

Czytaj dalej…

Barcelona jest łączona z tym graczem od wielu miesięcy. Dotychczasowe próby pozyskania go z Interu spalały jednak na panewce. Działacze z Camp Nou próbowali oferować w zamian innych graczy, by zbić cenę za Martineza, ale mediolańczycy pozostawali niewzruszeni. Wydawało się więc, że Barcelona porzuci na dobre temat tego gracza, a przynajmniej nie powróci do niego w 2020 roku. Stało się jednak inaczej.

Barca rozmawia z agentami piłkarza

Tyc Sports donosi bowiem, że agenci argentyńskiego piłkarza zjawili się w Barcelonie, by negocjować warunki kontraktu. Później przekazane one zostaną działaczom na San Siro w Mediolanie. W Hiszpanii liczą, że tym razem ich oferta transferowa nie zostanie odrzucona.

Zwłaszcza, że w kuluarach mówi się, że klauzula wynosząca aż 111 milionów euro podobno już wygasła. Barcelonie zależy na tym, by zawalczyć już teraz o Martineza, bo do Juventusu udaje się Luis Suarez. Klub chce więc uzupełnić i zarazem wzmocnić swoją linię ataku nowym, klasowym zawodnikiem.

Komentarze