Ausilio: Nie ma tematu sprzedaży Skriniara

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Milan Skriniar w ostatnim czasie łączony był z przeprowadzką do Tottenhamu Hotspur. Tymczasem dyrektor sportowy Interu Mediolan Piero Ausilio wyraża przekonanie, że zawodnik nie zmieni klubu w trakcie trwającego okienka transferowego.

Czytaj dalej…

Milan Skriniar jest zawodnikiem Nerazzurrich od lipca 2017 roku, gdy trafił do teamu z miasta mody z UC Sampdorii. Obecny kontrakt Słowaka obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Skirniar nie zagrał w meczu przeciwko ACF Fiorentinie w ramach włoskiej ekstraklasy w trakcie sezonu 2020/2021, co pozwalało przypuszczać, że zawodnik może niebawem zmienić barwy klubowe. W każdym razie w środowym starciu zawodnik spędził na placu gry 90 minut.

Rozmowy były, ale bez konkretów

W kontekście ewentualnego transferu z udziałem piłkarza do Interu na razie nie trafiła oferta w wysokości 60 milionów euro (54,8 miliona funtów), która mogłaby spełnić oczekiwania sterników Czarno-niebieskich. Jeden z działaczy mediolańskiego klubu w swoim ostatnim wywiadzie zakomunikował natomiast, że Inter nie ma w planach sprzedawać reprezentanta Słowacji.

– Okienko transferowe będzie otwarte jeszcze kilka dni. Sprowadziliśmy tych piłkarzy, których chcieliśmy i faktycznie mamy ich w nadmiarze – powiedział Ausilio przed kamerą Sky przed wygranym 5:2 starciem z Benevento Calcio.

– Co do Milana muszę powiedzieć, że był kontakt z zapytaniem o tego zawodnika, ale nie były to żadne konkretne rozmowy. Zresztą my nie mamy w planach sprzedaży piłkarza. Nie mogę powiedzieć nic więcej poza tym, że Milan zostanie z nami – uzupełnił dyrektor sportowy Interu.

Komentarze