Atalanta porozumiała się z Lokomotiwem ws. Miranchuka

Piłkarze Lokomotiwu Moskwa
Piłkarze Lokomotiwu Moskwa fot. Grzegorz Wajda

Aleksey Miranchuk w tym tygodniu powinien pojawić się w Italii, gdzie sfinalizowany zostanie jego transfer z Lokomotiwu Moskwa do Atalanty Bergamo. Wczoraj światło dzienne ujrzał komunikat rosyjskiego klubu, który mówi, że przedstawiciele obu ekip doszli do porozumienia, w sprawia transakcji z udziałem reprezentanta Rosji.

Czytaj dalej…

Aleksey Miranchuk według informacji TuttoMercatoWeb w środę ma zawitać do Italii, gdzie dopięte będą szczegóły jego transferu, po czym zawodnik będzie mógł podpisać kontrakt z Atalantą.

Przedstawiciel Serie A zaczął się zbroić

Rosyjski piłkarz trafi do włoskiej ekipy za 14,5 miliona euro plus procent od kolejnego transferu z udziałem Miranchuka. 24-latek w szeregach Bogini z Bergamo wzmocni rywalizację w drugiej linii.

Ofensywnie usposobiony pomocnik aktualnie leczy kontuzję uda. W każdym razie nie powinno to przeszkodzić piłkarzowi w przejściu testów medycznych, w których trakcie zawodnik będzie miał też zrobione testy na obecność koronawirusa.

Miranchuk to wychowanek Lokomotiwu. W szeregach ekipy ze stolicy Rosji zawodnik wystąpił łącznie w 228 meczach, notując w nich 43 trafienia.

Komentarze