Vidal wielokrotnie odrzucał oferty z Chelsea

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Temat Arturo Vidala w Interze Mediolan wydaje się, że jest wciąż aktualny. Wpływ na taki stan rzeczy ma mieć osoba trenera Antonio Conte. Włoch niezwykle szanuje umiejętności reprezentanta Chile, do czego odniósł się jeden z przedstawicieli piłkarza na łamach hiszpańskiego dziennika AS.

Czytaj dalej…

Pomocnik FC Barcelony już od dłuższego czasu łączony jest ze zmianą barw klubowych. Najczęściej w kontekście przyszłości Chilijczyka słychać było głosy dotyczące jego powrotu na Półwysep Apeniński. Przypomnijmy, że zawodnik w przeszłości bronił barw Juventusu FC. Warto natomiast nadmienić, że w przeszłości 33-latek konsekwentnie odrzucał oferty z Chelsea FC.

Transfer Vidala do Interu wciąż realny?

– Arturo skupia się tylko na sporcie, a jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów. Gdzie może mieć największe szanse na taki sukces, jeśli nie w Barcelonie? Antonio Conte swego czasu kontaktował się z nim niemalże co tydzień, ale Vidal zawsze mówił “nie”, ponieważ londyńska Chelsea nie grała w elitarnych rozgrywkach – mówiła osoba z otoczenia reprezentanta Chile cytowana przez Diario AS.

Dodajmy, że Vidal ma kontrakt ważny z Dumą Katalonii ważny do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na 11 milionów euro.

Komentarze