Tuttosport: Arthur Melo powiedział tak Juve

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Transakcja z udziałem Arthura Melo do Juventusu FC z FC Barcelony według najnowszych doniesień włoskich środków masowego przekazu nabiera kształtów. Brazylijczyk pierwotnie nie chciał rozstać się z klubem z Katalonii. Z dnia na dzień piłkarz jednak coraz bardziej przekonuje się do gry w szeregach mistrzów Włoch.

Czytaj dalej…

Arthur Mello miałby trafić do Juve w zamian za Miralema Pjanicia. Przedstawiciele La Liga podobno już doszli do porozumienia z Juventusem w sprawie transakcji. Aby doszła ona do skutku w wymianę piłkarzy musi jednak zostać zaangażowany 23-latek.

Tuttosport twierdzi, że Arthur Melo aktualnie trenuje z rezerwami Dumy Katalonii. W każdym razie zawodnik miał już powiedzieć “tak” Bianconerim, co pozwala przypuszczać, że wkrótce piłkarz wzmocni drugą linię ekipy z Piemontu.

Arthur Melo bliżej Juve

Nawet Quique Setien nie zdementował w jednoznaczny sposób medialnych spekulacji, odmawiając komentarza beIN Sport w piątek wieczorem w sprawie zawodnika, który w sezonie 2019/2020 zaliczył 23 mecze, notując w nich cztery trafienia i cztery asysty.

Rynkowa wartość Arthura Melo kształtuje się w wysokości 50-60 milionów euro.

Komentarze