Milik naciska na transfer do Juve

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Arkadiusz Milik według doniesień CalcioMercato.com liczy, że kwota za jego ewentualny transfer zostanie obniżona. Już w marcu pojawiły się głosy, że SSC Napoli oczekuje za reprezentanta Polski sumy w postaci minimum 40 milionów euro. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że prezydent klubu Aurelio De Laurnetiis wycenił piłkarz na 50 mln euro

Czytaj dalej…

Napastnik reprezentacji Polski wierzy jednak, że możliwe będzie obniżenie sumy odstępnego. Tym bardziej że Juventus FC według włoskich mediów nie kwapi się do tego, aby inwestować 40 milionów euro za byłego napastnika AFC Ajaxu.

Milik zostanie kolega klubowym Szczęsnego?

Trzeba też pamiętać, że już latem przyszłego roku Milik będzie wolnym piłkarzem, co sprawia, że już w styczniu 2021 roku zawodnik będzie mógł związać się z nowym pracodawcą, który nie będzie musiał wykładać za niego żadnej sumy.

Według wielu doniesień polski napastnik w szeregach Starej Damy będzie miał wypełnić pustkę po Gonzalu Higuainie, który latem najpewniej rozstanie się z Juventusem. Argentyńczyk znajduje się na celowniku: River Plate, Evertonu, czy Newcastle United.

W kontekście Milika warto zaznaczyć, że ten znajduje się też na celowniku Atletico Madryt.

Komentarze