Milik do Juve, Romero do Napoli?

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. ASInfo

SSC Napoli według informacji włoskich środków masowego oczekuje 50 milionów euro za Arkadiusza Milika. Tymczasem Tuttosport podaje, że klub z Piemontu może zaoferować w zamian Cristiana Romero, który po zakończeniu sezonu wróci do Juventusu z Genoi CFC.

Czytaj dalej…

Reprezentant Polski w osobie Milika to podobno jeden z głównych celów trenera Starej Damy Maurizio Sarriego na zbliżające się okno transferowe. Wszystko wskazuje na to, że wychowanek Rozwoju Katowice ma umowę z klubem z Kampanii do 2021 roku.

Ostatnio pojawiły się głosy, że klub z Kampanii za Milika oczekiwać będzie 50 milionów euro. Decydenci Bianconerich mają nadzieję na to, aby zmniejszyć tę sumę, włączając w transakcję zawodnika, który jest doceniany nie tylko przez klub z siedzibą na Stadio San Paolo, ale także trenera Gennaro Gattuso.

Turyński dziennik sugeruje, że sprawa może dotyczyć Argentyńczyka Romero, którego Juventus kupił latem minionego roku z klubu z Ligurii za 26 milionów euro, wypożyczając go natychmiast do teamu z portowego miasta, aby 22-latek mógł zbierać doświadczenie.

Komentarze