Andreas Pereira nowym piłkarzem Lazio

Andreas Pereira
Andreas Pereira fot. PressFocus

Andreas Pereira zgodnie z medialnymi doniesieniami dołączył do SS Lazio. Ofensywny pomocnik do ekipy z Wiecznego Miasta trafił na wypożyczenie z Manchesteru United. Brazylijczyk z belgijskimi korzeniami będzie występował w ekipie z Serie A przynajmniej do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Andrea Pereira dzisiaj rano finalizował swoją przeprowadzkę z angielskiego do włoskiego klubu. Piłkarz najpierw przeszedł testy medyczne, a następnie parafował stosowne dokumenty, które uprawniać go będą do gry w szeregach Orłów w trakcie kampanii 2020/2021.

Ofensywny pomocnik w poprzednim sezonie wystąpił łącznie w 40 spotkaniach w szeregach Czerwonych Diabłów. W trakcie trwającej kampanii piłkarz będzie jednak walczył o minuty na boisku już w ekipie ze stolicy Włoch.

“SS Lazio ogłasza podpisanie umowy na wypożyczenie piłkarza Andreasa Hugo Hoelgebauma Pereiry z klubu piłkarskiego Manchester United” – napisał klub ze stolicy Włoch w swoim komunikacie.

Dodajmy, że reprezentant Brazylii w przeszłości bronił barw między innymi Granady CF, czy Valencii CF. W ekipie z Old Trafford zawodnik pojawił się w styczniu 2012 roku. Andreas Pereira dołączył do Man Utd z akademii piłkarskiej PSV Eindhoven.

Nowy nabytek rzymian niewykluczone, że w nowych barwach zadebiutuje już jutro, gdy Lazio w roli gospodarza zmierzy się z Interem Mediolan. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Komentarze