Alexis Sanchez i Smalling dokończą sezon w Serie A

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Chris Smalling i Alexis Sanchez dokończą sezon piłkarski we Włoszech. Manchester United w oficjalnym komunikacie poinformował, że umowy wypożyczenia zawodników kolejno z AS Romą i Interem Mediolan zostały przedłużone.

Czytaj dalej…

W związku z powyższym przedstawiciele włoskiej ekstraklasy będą mogli liczyć na wymienionych we wstępie zawodników w kolejnych 10 meczach ligowych. Warto zaznaczyć, że zarówno Inter, jak i Roma mogą jeszcze w kampanii 2019/2020 rywalizować z angielskim teamem, gdyż każda z ekip rywalizuje jeszcze w Lidze Europy.

Warto też dodać, że żaden z włoskich klubów nie wynegocjował opcji na transfer definitywny z udziałem jednego z piłkarzy. W każdym razie nie jest przesądzone, że żaden z wymienionych zawodników nie rozstanie się na dobre z klubem z Old Trafford.

Niewykluczone też, że Smalling i Alexis Sanchez po zakończeniu Serie A wzmocnią Czerwone Diabły w europejskich pucharach, jeśli tylko Man Utd nie wykorzysta limitu zarejestrowania trzech dodatkowych zawodników na europejskie puchary.

Komentarze